نويسنده موضوع: درخواست نرم افزار شبیه ساز مدار فرمان و قدرت  (دفعات بازديد: 3364 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال ديدن موضوع.

آفلاين sobijoon

• کاربر تازه وارد
  • *
  • -دريافتي: 0
  • ارسال: 4
با سلام خدمت همه
من دنبال یه نرم افزار شبیه ساز قوی برای مدار فرمان و قدرت هستم نرم افزاری کی بشه باهاش به صورت کامل شبیه سازی کرد یه چیزی تویه مایه های پروتئوس الکترونیکیا    نمیدونم اصلا همچین نرم افزاری برای قدرت هست یا نه   ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

آفلاين فرشاد اکرمی

• معاونت وب سایت
  • *
  • -دريافتي: 2578
  • ارسال: 3486
    • فوق دیپلم برق صنعتی
    • فروشگاه تخصصی برق و الکترونیک ECA
با سلام خدمت همه
من دنبال یه نرم افزار شبیه ساز قوی برای مدار فرمان و قدرت هستم نرم افزاری کی بشه باهاش به صورت کامل شبیه سازی کرد یه چیزی تویه مایه های پروتئوس الکترونیکیا    نمیدونم اصلا همچین نرم افزاری برای قدرت هست یا نه   ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
این نرم افزار هست
کاربران مهمان مجاز به مشاهده لینک ها نیستند. لطفا ثبت نام نمایید. ثبت نام -- ورود

یه نرم افزار خیلی ساده و کم حجم هم هست اسمش یادم نمیاد ! اونم جالب بود

آفلاين sobijoon

• کاربر تازه وارد
  • *
  • -دريافتي: 0
  • ارسال: 4
 دوست عزیز با تشکر ولی این نرم تخصصی مدار فرمان و قدرت نیست خودم با یه نرم افزار کم حجم و ساده کار کردم بودم ولی خیلی ضعیف بود و کامل نبود یه چیز خوب و کامل تویه مایه های پروتئوس میخوام البته اگه اصلا باشهافزار برای طراحی مکانیکی بیشتر کاربد داره و

آفلاين ali98916

• کاربر ساده سطح اول
  • *
  • -دريافتي: 32
  • ارسال: 64
  • اگر تنهاترین تنها شوم بازهم خدا هست...
    • مهندس برق-قدرت
نر افزاری که هست خوبه من هم باش کار کردم جواب هم میده
Automation Studio

تشکر یادت نره!
تا نگاه میکنی وقت رفتن هست + ناگهان چه زود دیر میشود = تشکر یادت نره!

آفلاين farhad9894

• کاربر تازه وارد
  • *
  • -دريافتي: 2
  • ارسال: 1
  • هر آنچه را مغز انسان تصور و باور کند به آن میرسد
    • دانشجوي ليسانس
با سلام
من با نرم افزار festo کار کردم مدارات فرمان رو به راحتي شبيه سازي ميکنه و نرم افزار eplan هم هست که اون مدارات فرمان و قدرت رو هم ميتونه طراحي کنه
و اگر هم فقط ميخوايد رسم کنيد و نميخوايد شبيه سازي کنيد
ميتونيد از autocad electrical هم استفاده کنيد

آفلاين سعید باقرانی

• کاربر فعال
  • *
  • -دريافتي: 1500
  • ارسال: 2100
    • لیسانس برق قدرت
    • شرکت توزیع و تنظیم صنعت برق
با سلام خدمت همه
همون طور که جناب فرهاد فرمودن نرم افزار festo  برای شبیه سازی مدارات فرمان طراحی شده  و حجمش هم حدود 23 مگ و توی اینترنت هم به طور رایگان موجوده
معیب و مزایایی زیر رو داره 
1-مدار قدرت رو شبیه سازی نمیکنه
2- اگه زبون FBD  رو بلد باشی شبیه سازی plc  رو هم در حد پایین میشه توش انجام داد 
3- بعضی از بلوک ها رو توی کتابخونه ش نداره و ساختن بلوک هم مشکل ه 
4- محیط گرافیکی ش پایین ه و ویرایش مدارات مشکله در عین حال کار کردن با هاش فوق العاده راحت ه
پیشنهاد من هم برای تحلیل مدار فرمان همین نرم افزاره   اسم کاملش هم  ( FESTO FLUIDSIM  )
هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید    البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه  دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن   البرت انیشتن